+48 600 838 504 [email protected]

Podstawowa obsługa informatyczna

Abonamenty dla małych firm

Częściowe wsparcie informatyczne to najlepsze rozwiązanie dla małych firm, które nie mają dużych wymagań.

Nasze pakiety godzinowe dostosowane są do wymagań jakie stawiają przed nami nasi klienci. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu 

Wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Nano
Abonament

269 zł
Netto miesięcznie

180 minut 
Do wykorzystania na usługi IT

1,49 zł 
Netto za minutę w abonamencie

Mikro
Abonament

389 zł
Netto miesięcznie

300 minut 
Do wykorzystania na usługi IT

1,29 zł 
Netto za minutę w abonamencie

Informacje dotyczące pakietów

Naliczanie minutowe

Większość codziennych problemów związanych z obsługą komputera można rozwiązać podczas rozmowy telefonicznej, a także poprzez zdalne połączenie z komputerem. Aby umożliwić klientom swobodne korzystanie z naszego wsparcia, wprowadziliśmy system naliczania minutowego. Oznacza to, że naliczony zostanie rzeczywisty czas, wykorzystany na rozwiązanie problemu, a nie, jak w przypadku wielu firm, każda rozpoczęta godzina.

Pełna kontrola kosztów

W każdej chwili możesz otrzymać informację o pozostałym do wykoszystania pakiecie minut na dany miesiąc. Poinformujemy Cię również, gdy limit dostępnych minut będzie bliski przekroczenia. Po wykorzystaniu pakietu dostępnych minut możesz nadal korzystać z naszych usług w cenie 2 zł/min. Będziesz mógł również ustalić z nami limit dodatkowych minut poza abonamentem, którego pracownicy nie przekroczą bez Twojejego zatwierdzenia. Dzięki temu zachowasz pełną kontrolę nad kosztami usług IT.

Możliwość zmiany abonamentu

W trakcie trwania umowy możesz dowolnie przechodzić między Abonamentami Mini lub też zmienić je na Abonament Standard bez limitów. Wystarczy, że do końca miesiąca poinformujesz nas z jakim abonamentem chcesz rozpocząć kolejny miesiąc.

FAQ

W jakich godzinach jest świadczone wsparcie?

Dla firm, które mają wykupiony jeden z Abonamentów Mini, wsparcie jest świadczone od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

W jaki sposób jest rozliczana reinstalacja komputera?

Reinstalacja komputera, wraz z zabezpieczeniem danych i pełną konfiguracją systemu, może zająć nawet do 3 godzin. W ramach Abonamnetów Mini ta usługa nie jest jednak rozliczana według faktycznego zużycia czasu. Za usługę reinstalacji komputera przyjęliśmy stały “koszt” w wysokości 60 minut. O taką ich ilość zostanie pomniejszony Twój pakiet na bieżący miesiąc.

Czy ilość przyjazdów do mojej firmy jest ograniczona?

Nie. W sytuacji, w której problemu nie uda się rozwiązać zdalnie, zawsze przyjedziemy do Twojej firmy aby pomóc.

Czy przyjazd do mojej firmy jest dodatkowo płatny?

Nie. Pobyt informatyka w firmie jest rozliczany według faktycznego upływu czasu, dokładnie tak jak w przypadku pomocy świadczonej zdalnie. Dojazd do firmy jest natomiast pokrywany z puli minut Twojego abonamentu, a jego “koszt” to 15 minut.