bootstrap html templates

O SpaceIT


Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej firm (outsourcing IT). Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne m.in.: helpdesk, administrację serwerami, zarządzanie siecią, doradztwo IT oraz serwis. Usługi informatyczne świadczymy głównie na terenie województwa Lubelskiego, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na oferowanie wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Zależy nam na dobrej relacji z klientami, dlatego dbamy o szybką reakcję i sprawną komunikację. Naszym celem jest aby powierzone nam zadania zostały wykonane dobrze, sprawnie i w przystępnej cenie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. 

Jak pracujemy?

Aby wychodzić naprzeciw stale zmieniającym się wymogom rynkowym i sprawnie reagować na nowe potrzeby naszych Klientów, stawiamy głównie na szybki rozwój. Stale towarzyszy nam chęć udoskonalania metod pracy oraz technologii, z których korzystamy. 

Partnerstwo

Od samego poczatku stawiamy na osiaganie najistotniejszych celów z punktu widzenia naszych klientów.

Prowadzenie działalniśći w szybko rozwijającym się świecie wymaga szybkich reakcji. Dzięki wsparciu nowoczesnych technologii, pomagamy wyprzedzać konkurencję oraz osiągać coraz lepsze wyniki.

Adres

Romantyczna 8/33
20-533 Lublin

Dane kontaktowe

Email: biuro@spaceit.com.pl
Telefon: 600 838 504