+48 600 838 504 [email protected]

Serwis komputerowy Lublin

Specjalizujemy się w naprawach pogwarancyjnych komputerów i laptopów.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy prawdziwych specjalistów do spraw IT. Nasi informatycy znają się na swojej pracy, a majsterkowanie i zajmowanie się sprzętem elektrycznym to ich pasja. Serwis komputerowy SpaceIT z Lublina to zespół, który w profesjonalny sposób podejdzie do rozwiązania problemu związanego z Twoim PC. Naprawa pogwarancyjna laptopów lub komputerów stacjonarnych nie stanowi dla nas absolutnie żadnego problemu.

Skorzystaj z naszego serwisu, gdzie będziesz mógł skorzystać z pogwarancyjnej naprawy laptopów, a także stacjonarnych PC. Zobacz, jak wygląda proces przywrócenia Twojego sprzętu do stanu używalności oraz dlaczego warto zaufać właśnie nam. Korzystając z usług SpaceIT, z całą pewnością nie pożałujesz, bo Twój PC wróci do Ciebie odświeżony, jakby dopiero co został kupiony.

Naprawiamy

Komputery

Naprawiamy, składamy oraz optymalizujemy pracę jednostek roboczych. Pomagamy rozwiązać małe i duże problemy z komputerem oraz urządzeniami peryferyjnymi podłączonymi do urządzenia tj. myszki, klawiatury, monitory oraz drukarki.

Naprawiamy

Laptopy

Specjalizujemy się w naprawie każdego modelu laptopa od każdego producenta. Wymieniamy klawiatury, matryce oraz elementy obudowy. Konfigurujemy i instalujemy systemy operacyjne. Pomagamy przyśpieszyć pracę laptopa tak żeby korzystanie z niego stało się przyjemnością.

Naprawiamy

Drukarki

Dostarczamy tonery oraz akcesoria do drukowania. Naprawimy niedziałającą drukarkę lub połączenie z komputerem. Podpowiemy jakie urządzenie będzie odpowiednie dla twoich potrzeb. Dostarczymy je oraz skonfigurujemy je z Twoim komputerem.

Dlaczego warto nam zaufać?

Cenimy sobie współpracę oraz komunikację z klientami. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się jak najlepiej rozwiązać problem. Nasze doświadczenie w naprawie urządzeń oraz perfekcjonizm gwarantuje bardzo dobrą jakość wykonywanych przez nas prac. Udzielamy 30 dniowej gwarancji na nasze usługi oraz rocznej na wymienione podzespoły.

Wieloletnie doświadczenie

Gwarantowana jakość

Indywidualne podejście

Sprawna komunikacja

Gwarancja